TAISYKLĖS

Apie „Europos egzaminą“

„Europos egzaminas“ – tai žinių apie ES, jos veikimą ir aktualijas konkursas, skirtas skatinti visuomenės domėjimąsi Europos Sąjunga ir paminėti Europos dieną.

Šiais metais egzamine išskirtinis dėmesys skiriamas Europos žaliajai ir skaitmeninei pertvarkai, Europos Sąjungos solidarumui su Ukraina, Europos įgūdžių metams ir bendrajai rinkai.

Kaip organizuojamas „Europos egzaminas“?

„Europos egzaminas“ vyks portale https://europosegzaminas.lrt.lt/. Egzamino dieną (prieš pradedant spręsti užduotis) dalyviai turės nurodyti savo vardą ir pavardę bei el. pašto adresą.

Mokiniai turės pažymėti savo atstovaujamą mokyklą.

Spręsdami egzaminą gegužės 9 d. 08:00-23:59 val. dalyviai turės atsakyti į 10 klausimų su pasirenkamais atsakymų variantais apie Europos Sąjungą.

Kas gali dalyvauti „Europos egzamine“?

„Europos egzamine“ gali dalyvauti visi norintys. Dalyviai spręs užduotis mokinių ir individualių dalyvių kategorijose. „Europos egzamino“ užduotis galima spręsti vieną kartą.

Būkite atidūs: paspaudę „Pradėti egzaminą“, naršyklėje nespauskite grįžti „Atgal“ („Back“) ar „Atnaujinti“ („Refresh“), nes dar kartą pradėti egzamino nebus galimybės.

Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu stabdyti konkursą ar šalinti konkurso dalyvį, kuris elgiasi galimai nesąžiningai.

Konkurso organizatoriai iš konkurso šalins dalyvius, kurie registruosis su laikino el. pašto adresais (tokiais kaip mailinator ir pan. alternatyvomis).

Jei organizatoriai per 24 valandas registracijoje nurodytais dalyvių kontaktais (el. paštu) susisiekti negali, organizatoriai turi teisę tokius dalyvius šalinti iš konkurso.

Jei turite klausimų, kreipkitės el. paštu europosegzaminas@lrt.lt